Přinášíme a rozvíjíme umění nenásilné komunikace
v České republice

O nás

Přinášíme a rozvíjíme umění nenásilné komunikace v České republice. Chceme jej dostat do škol, do firem, k rodičům a dětem. Mezi lidi. Přáli bychom si, aby lidé dokázali být upřímní a přitom nezraňovali, aby se dokázali empaticky naladit a přitom neztratit sami sebe. Nenásilná komunikace je jednou z cest.

 • Ondráš Přibyla

  Ondráš Přibyla

  Učí a nadšeně hledá způsoby jak dobře učit to co lidi zrovna potřebují.
  V Nenásilné komunikaci vidí hlavně praktický nástroj pro prohlubování vzájemného porozumění se svou ženou, čtyřletou dcerkou, spolupracovníky i sám se sebou.

 • adam

  Adam Čajka

  Event Manager skupiny – stará se o komunikaci a průběh seminářů s trenéry. Prozkoumává přínos NVC ve veřejném prostoru, v diskusích o těžkých tématech, v médiích a politice. Lektoruje interaktivní výukové programy.

 • Eva

  Eva Malířová

  Hledá způsoby, jak by šlo ze školy udělat místo k učení se pro život. Vede roční kurzy “Kritické myšlení a globální témata”, vytvořila několik sbírek interaktivních programů a zajímá ji zlepšování skupinových procesů.

 • Petr Hlubina

  Petr Hlubina

  Navrhuji weby, které fungují. Pomáhám s nalezením “proč” u vašeho webu a vaší online komunikace. petrhlubina.com

 • Ivana Horáková

  Ivana Horáková

  Vytváří globální prostor pro praxi nenásilné komunikace přes skype. Nabízí semináře pro veřejnost, firmy a organizace. Učí NVC v rámci výuky angličtiny. Fascinuje ji spojení praxe NVC s vědomím v těle. Věnuje se józe, meditaci a tanci.

 • Martin Roell

  Martin Roell

  The Facilitator. Cares about purposefulness and clarity. Helps the group work together effectively, building good structure and process. Met his first NVC teacher in a Contact Improvisation Jam. www.roell.net

Ve světě je Nenásilná komunikace zastoupena CNVC – Center for Nonviolent communication. S CNVC a zkušenými certifikovanými trenéry v Evropě blízce spolupracujeme.